Питна вода Aqua ICE

image1

Компанія ТМ "Аква Айс" займається виробництвом очищеної питної води з 2007 року.
Для виробництва питної води ми використовуємо обладнання відомих світових виробників на ринку водоочищення. Обладнання європейських компаній HoneyWell та R-Can, дозволяє досягти найвищих результатів у очищенні питної води, зберегти природний склад та смак води.
Обладнання даних компаній широко використовується на ринках країн, де існують високі вимоги до якості питної води. При виробництві ми не використовуємо систему очищення методом зворотного осмосу, не використовуємо метод штучної мінералізації. Наша вода відповідає всім необхідним нормам та стандартам і виробляється за ТУ У 41.0-1530100373-032:2006
Наша вода повністю придатна та рекомендована для щоденного вживання.
Дуже важливим моментом є обмінна тара. Тара має використовуватися завжди чиста. Використання чистого обмінного фонду – запорука та гарантія якісної питної води. Не допускається використання одноразових пробок повторно. Не допускається використання брудної тари. При використанні немитої, необробленої тари втрачається весь сенс використання замовлення та доставки води. Часом вона може виявитися набагато гіршою, ніж зі звичайного водопроводу. Для миття та чищення обмінної тари ми використовуємо спеціальне обладнання, яке дозволяє ретельно вимити та продезінфікувати тару. Технологія миття відповідає всім необхідним нормам обробки обмінної тари. Ми можемо гарантувати Вам якісну обробку та чистоту обмінного фонду.
Окрім виробництва питної води, нашим продуктом є доставка води Дніпропетровськ. Ми намагаємося, щоб і цей наш продукт повністю відповідав вимогам та побажанням замовників. У нас діє програма доставки води в день замовлення, для цього Вам необхідно замовити питну воду до 11:00 ранку поточного дня і ми оперативно доставимо Вам необхідну кількість води в поточний день. Місія нашої компанії – запропонувати якісний продукт покупцю. Ми намагаємось задовольнити потреби кожної окремої людини. Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання якісно, ​​старанно та вчасно, дотримуємось домовленостей і завжди пам'ятаємо про свого Клієнта.